اخذ ویزا

خانه خدمات اخذ ویزا

یکی از اقداماتی که هر فردی با قصد مهاجرت به کانادا در برنامه خود دارد دریافت ویزای توریستی کانادا می باشد.
اما قبل از هر گونه اقدامی داشتن اطلاعات درست در مورد این ویزا حائز اهمیت است.
در ویزای دیدار کانادا فرد دارنده ویزا اجازه کار در کشور کانادا را ندارد و این ویزا اقامت کانادا محسوب نمی شود، با این ویزا میتوان در کانادا ملک خریداری نمود و با احراز شرایط مشخص می توان در بانک های خاص حساب باز کرد و در صورتی که تمایل به تحصیل وجود داشته باشد میتوان در دوره های کوتاه مدت (کمتر از ۶ ماه) ثبت نام نمود و مدرک مورد نظر را دریافت نمود. اگر ویزای فرد مدت دارد و از نوع مالتی پل (چند بار ورود باشد) متقاضی میتواند طی مدت زمان ویزا (که معمولا تا تاریخ انقضای پاسپورت است) هر چند بار که مایل باشد به کانادا رفت و آمد کند و پس از هر بار ورود حضور وی در کانادا نباید بیش از ۶ ماه باشد البته که صدور هر نوع ویزا (چه مالتیپل و چه سینگل) بسته به تشخیص آفیسر بر اساس شرایط متقاضی متفاوت است و تضمینی برای دریافت ویزای ۵ ساله مالتیپل وجود ندارد.
قابل توجه افرادی تمایل به اقدام از طریق روش های سرمایه گذاری یا کار آفرینی کانادا را دارند و قصد خرید ملک یا بازکردن حساب بانکی را دارند، باید توجه داشته باشد که فقط در استان مورد نظر که از طریق آن اقدام کرده یا خواهند کرد این خرید را انجام دهند که بروی پروسه مهاجرتی استانی متقاضی تاثیر منفی نداشته باشد.
در صورتی که فرزندان زیر ۱۸ سال بدون والدین سفر می کنند باید رضایت نامه کتبی والدین خود را به همراه سایر مدارک ارائه نمایند و باید مشخص شود وظیفه سرپرستی از وی در مدتی که در کانادا اقامت دارد با چه کسی است. هم چنین اگر فقط یکی از والدین همراه فرزند باشد، باید رضایت نامه والد دیگر را داشته باشد.
مطلع باشید که اگر با ویزای توریستی به کانادا رفت آمد داشته اید و طی پروسه مهاجرتی به اقامت کانادا دست یافتید زمان های حضور شما با ویزا در کانادا برای تمدید اقامت منظور نخواهد شد و برای تمدید اقامت پس از دریافت کارت PR باید از ۵ سال ۲ سال و برای دریافت پاسپورت نیاز به حضور ۳ سال از ۵ در کانادا دارد
از دیگر موضوعات مهم برای دریافت ویزای کانادا این است که اخیرا به دلیل بررسی های بیشتر و سختگیرانه تر کانادا برای ارائه ویزا مدت زمان صدور آن از ۲٫۵-۳ ماه به ۴٫۵-۶ ماه افزایش یافته و این امر در برنامه افرادی که قصد اقدام از طریق برنامه های کارآفرینی که سفر اکتشافی در آن اجباری بوده را دارند تاثیرات منفی خواهد داشت. بدین منظور در جهت تسریع در امر مهاجرت به متقاضیان پیشنهاد می شود که برای اخذ ویزای تورس

آخرین بروزرسانی : 10 خرداد 1399 ساعت 10:38

کشور ها

گالری تصاویر