درباره ما

ماهیت وجودی کندو تراول

همیشه در کشور ما، ایران، یکی از بزرگ ترین معضل ها، مهاجرت به کشورهای خارجی بوده و هست. بخشی از این مشکل بزرگ را مسائل سیاسی کشور ما ایجاد می کند، بخش دیگر را مسائل مذهبی و فرهنگی دولت های خارجه با ما ایرانیان است که کمی فرایند اخذ ویزا و مهاجرت را سخت میکند. ولی مهم ترین مسئله در مهاجرت عدم تخصص و نداشتن اطلاعات حقوقی درباره مهاجرت است و در واقع کندو تراول باسال ها تجربه، کادر تخصصی مشاوران تلفنی و حضوری مهاجرت، کارشناسان مهاجرت، تیم مدیریتی و... سعی بر این موضوع داشته که هر ایرانی به راحت ترین شکل ممکنه و سریع ترین زمان، بتواند به هر کشوری که علاقه دارد مهاجرت داشته باشد.

 

چرا کندو تراول؟

کندوتراول همیشه سعی در افزایش کیفیت و تسهیل خدمات مهاجرتی در 4 قاره مختلف بوده و از مجرب ترین افراد جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان استفاده می کند.

همچنین تیم تحقیق و توسعه ((R&D کندو تراول همواره در حال پژوهش و تحقیق می باشند که جدید ترین قوانین و فرصت های شغلی، تحصیلی، کاری و تفریحی را برای شما عزیزان ارائه کنند و از این باب کندوتراول از همه رقبائ خود(سایر دفاتر مهاجرتی و کاریابی خارجی) جلوتر و بروزتر می باشد.

 

برخی از خدمات مهاجرتی کندو تراول

دفتر مهاجرتی ما، انواع مختلف خدمات مهاجرتی را ارائه میکند که در لیست زیر ملاحظه می فرمایید:

  • اخذ ویزا
  • انواع خدمات مهاجرت( تحصیلی، کاری و...)
  • تور مسافرتی
  • مشاوره سرمایه گذاری در خارج از ایران
  • مشاوره حقوق بین الملل
  • و...

 

هدف کندو تراول چیست؟

تلاش تیم ما در مجموعه کندو تراول، ایجاد یک دپارتمان جامع مهاجرتی با قابلیت ارائه بهترین خدمات مهاجرتی به بخش عظیمی از جامعه متخصصین، افراد تحصیل کرده ،افراد ماهر، دانشجویان و... کشورمان میباشد و تمرکز اصلی کندوتراول بر ارائه شیوه های قطعی و با شرایط ایده آل مهاجرتی، برای متقاضیان به مهاجرت می باشد.

تیم مهاجرتی کندو

 

تاریخچه کندو تراول

هلدینگ کندو تراول (Cando Immigration Group Ltd ) با مشارکت شرکت مدرن آوران دی با شماره ثبت ۴۱۹۱۸۶ و موسسه مشاوره‌ای مدرن آفرین دی با شماره ثبت ۴۶۰۹۷ و کاریابی بین المللی سلامت با شماره ثبت ۱۲۶۴۵۵ از سال ۱۳۸۲ تاسیس شده و با مجوزهای مربوطه،  آغاز به کار کرده است. هلدینگ کندو با گروهی مجرب شامل ۲۰ نفر در ‌ایران و بالغ بر ۵۰ نفر در کشورهای دیگر، با خط محوری کاریابیهای بینالمللی و به کارگماردن کارجویان در کشورهای ایران، ترکیه، روسیه و اکراین و در کشورهای گرید A جهان کشورهای عضو پیمان شنگن، انگلستان، کانادا، استرالیا، نیوزلند و همچنین در آسیا با کشورهای چین و ژاپن در حال فعالیت میباشد. علاوه بر اینها اخذ پذیرش تحصیلی و روادید مربوطه برای دانش آموزان و دانشجویان ایرانی در چهار قاره جهان، این هلدینگ را به جامعترین بانک مهاجرت ایران تبدیل کرده است. لازم به ذکر است، حیطه فعالیتهای هلدینگ کندو، تنها معطوف به زمینههای فوق نیست و شامل عقد قراردادها و تفاهم نامههای همکاری با سازمان ها و موسسات تجاری سراسر جهان در زمینههای سرمایهگذاریهای داخلی و بین المللی و اعتبارات ارزی-ریالی و گشایش ال-سی  میباشد.
دفتر مرکزی ما در تهران، در محدوده پارک ساعی میباشد و دفاتر زیر مجموعه ما در شهرهای استانبول، هامبورگ، سیدنی و تورنتو می در جهت بهبود کیفیت و تسریع بخشیدن به خدمات پس از ورود متقاضیان، کار و اقامت خانواده در سراسر جهان مستقر میباشد.
هلدینگ کندو با همکاری و همافزایی شرکتها، موسسات و کاریابیهای بینالمللی خود درصدد تبدیل شدن به بزرگترین بانک مهاجرت از کشورهای ایران، ترکیه و گرجستان به کشورهای تراز اول دنیا، در آسیا تا سال ۲۰۲۲ میباشد. این هلدینگ  با بهره گیری از تیمی خلاق، آکادمیک، شجاع و اخلاقمند در نیل به این هدف مهم گام بر میدارد و با هدف اشتغالزایی برای ۱۰۰ نفر هر ساله و همچنین به کارگماردن کارجویان مستعد به عدد ۱۰۰۰ نفر در سال، در تلاش است که به بزرگترین خانواده کاریابی در خاورمیانه بدل گردد.